29 Kasım 2010 Pazartesi

I like it baby:)


Face te "beğendi" yapmanın içyüzü:p
Kuzenim olacak canavar sürekli yanımda olduğu için,bu süre içinde elinde kocaman tlf bir yandan face ine bakar bir yandan bana laf yetiştirir. 7/24 orda olmanın manası nedir ne gerek vardır bilemiyorum.Ha bu oranın bekçisi durumu çok fazla insanda var:D
Başka yapacak işleri olmadığına eminim:p Bari maaş bağlasalar yazık..
Neyse kuzinin arada derin susuşları ve ani gülüşleri sayesinde deli olduğu kanaatine varıyorum zaman zaman:p Bazen de telaşla mesaj atmaya başlıyo birilerine eheh koordinasyon felaket!
Çoğu zaman meraklı olan (ya da amacı dışı kullanmaya meyilli desem daha doğru olur)
kesim bellidir, amaçta, o yüzden inatla sevmem face i,ama oyunlarını severim :F
diğer yandan tek iyi yanı kaybetmekten korktuğun uzağa düşmüş arkadaşlarınla iletişimi kopartmamak halidir,aslen bu da birbirine ulaşınca tlf ve msn verdiğin an face ten kopar sadece bir depo olarak kullabilirsiniz.Sevdiğiniz şarkıları şiirleri paylaşabilmek saklamak çok güzel.
Eğer bir blogunuz yoksa:p
Ama şu da var burda yazdığınız her abuk şeyi anında görüp sizi pohpohlayacak bir çevreniz olmaz,edinebilirsiniz de ama çok zaman alır ve emek ister:)
En güzeli daha samimi daha gerçektir her şey..

E ama face bu ufaklıklar için (yaş sınırı yok ama) daha büyük hızla daha kalabalık okuyucu yorumlayıcı kitlesi daha ne olsun?Hele face e resim koymak için çırpınmaları artık ciddi bir hastalık olarak ele alsalar diyorum.
Meşhur pozlar var standart malum,dudaklar büzülür öpücük modu,tepeden çekerler ayaklar görünür kafadan bacaklı organizma modu:p,birbirini öpen kızlar ve kırmızı rujlar moda sanırım bu ara:D
Her zaman koydukları bir resme anında bir sürü beğendi imi gelir (e sms le haber verirler beğen diye gözümle görüyorum:P)Zaten beğendiyi yapıştıranların amacı kendini gösterip hızla arkadaş sayısını şişirmektir çoğunlukla.Resim kimin umurunda? Küçük çocukların oyun parkına dönmüş durumda zaten hızla:)
 Yazılan iletilerinize de hemen üşüşür yorum yazar beğendi yaparlar bunun da amacı aynıdır.
A-maç-sız-lık!
Yapacak ve düşünecek daha sağlam şeylere sahip olmamak.
Zaman ayıracak daha önemsedikleri kimse olmaması hayatlarında.
Bir de eski sevgiliyi takip modları var ki ayrıca yazsam iyi konu olur:)
Ortak arkadaşları bir engeller bi bırakırlar:p, duvarlarına yazar laf sokarlar,profile mutlaka yeni sevgiliyle resim konur,ilişkileri yokken var yazarlar, kesinlikle taze dedikodu bitmez:D
Ha istisnalar vardır.Olmaz mı?
Ama onlar bu saçma kaideleri yıkmaya yetmiyor ne yazık kii:(

3 yorum:

 1. hhaaahahaha aynen evett! :))
  en iyisi kokten silmek :D

  YanıtlaSil
 2. aynen öyle yaptım ben de:D
  sadece oyun oynamak ve takip etmek için bişeyleri(çünkü zorunlu bırakıyolar nereye adım atsan face e bağlı bi sayfası var)
  ikısaltma isimle bir tane var eheh:D

  YanıtlaSil
 3. hsaushsus ajanMod ON ;)))

  YanıtlaSil

YORUM ONAYI AÇIKTIR
Yani; saygı sınırını aşmadığınız sürece tüm yorumlarınız yayınlanacaktır, teşekkür ediyorum şimdiden..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...